MINISIATKÓWKA

Drużyny minisiatkówki

SKŁAD SEZON 2023/2024

Drużyna I

Anna Gałan, Antonina Mika, Apolinaria Taranukha, Magda Zielińska, Lena Wróbel, Sasha Horbach, Kaja Prusinowska, Kaja Fedyniak, Joanna Raszewska, Natalia Wojciów, Kornelia Domosud, Zuzanna Prusik, Aleksandra Nowak, Liza Polowynczenko, Gabriela Góralska, Kaja Przybylska, Weronika Kotala, Weronika Martynów, Malwina Kraińska, Lidia Rduch, Nikola Piłacka, Laura Dobrowolska,  Amelia Bulińska, Maja Górska, Natalia Nowaczyk

Drużyna II

Julia Stelmach, Maja Józefiak, Roksana Łączycka, Pola Soroka, Blanka Soroka, Wiktoria Dąbrowska, Julia Dargiel

TRENERZY

KAROLINA PAWLAK

Trenerka drużyny Minisiatkówki

DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, managerka sportu oraz dyplomowana trenerka piłki siatkowej PZPS. Oprócz roli trenera grup Mini Siatkówki jest także wieloletnią zawodniczką w drużynie Seniorek, dzięki czemu ma szeroką perspektywę na rozwój i funkcjonowanie klubu, a zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się z najmłodszymi.

OSIĄGNIĘCIA

Jej największym sukcesem jako zawodniczki jest zajęcie 8. miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorek (razem z drużyną MKS Polonia Świdnica) oraz gra w I lidze Kobiet (zaplecze Orlen ligi) w zespole Silesia Volley Mysłowice, gdzie miała szansę rozegrać mecze w Pucharze Polski kobiet.

HOBBY

Jak sama przyznaje, siatkówka to całe jej życie. Pozostałe chwile uwielbia spędzać z rodziną, lubi oglądać filmy i seriale oraz słuchać muzyki.

DOŚWIADCZENIE

Swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w 2010 roku, a początki w roli trenera miały miejsce w 2020 roku. Po intensywnym czasie nauki i przygotowań oficjalnie uzyskała tytuł trenera PZPS w 2021 roku.

Pochodzi z Gostynia, ale przyjechała do Wałbrzycha, by spełniać swoje pasje jako zawodniczka II Ligi MKS Chełmiec Wałbrzych, a teraz także jako trenerka.

OSIĄGNIĘCIA

Absolwentka szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu. W swojej karierze jako zawodniczka grała w klubach: UKS Kaniasiatka Gostyń, MUKS Amber Kalisz, z którym awansowała do II ligi w 2018 roku.

HOBBY

Agata wytrwale dąży do realizacji swoich marzeń i celów. Siłę do działania daje jej rodzina, która wspiera ją na każdym kroku i właśnie dlatego każdą wolną chwilę stara się spędzać z najbliższymi. Lubi gotować, a przy tym słuchać dobrej muzyki.

AGATA OLEJNICZAK

Trenerka drużyny Minisiatkówki

MIECZYSŁAW STRAMECKI

Trener Minisiatkówki oraz Młodziczek I

DOŚWIADCZENIE

Trener grup minisiatkówki, związany z klubem od samego początku jego działalności. Swoim pozytywnym nastawieniem i pasją do siatkówki zaraża młode zawodniczki wałbrzyskiego Chełmca. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów informatycznych.

OSIĄGNIĘCIA

Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Wałbrzychu.

HOBBY

Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie. Zimą wybiera narty, a latem rower górski, w szczególności przejażdżki po single trackach.

Młodzieżowy Klub Sportowy
Chełmiec Wałbrzych

ul. Wysockiego 11a
58-300 Wałbrzych

NIP 886 288 79 91

NAWIGACJA

Copyright Klub Chełmiec Wałbrzych © 2024. Design: LIME FOX Marzena Zagrodna