ZARZĄD KLUBU

Krystyna Nawrocka

Prezes Zarządu

Mariusz Gawlik

Sekretarz Zarządu

Joanna Soja

Członek Zarządu

Swoją przygodę z klubem rozpoczęła jako zawodniczka w czasach, gdy powstał dwusekcyjny klub. Największym wówczas sukcesem był awans do II Ligi Kobiet. Posiada wykształcenie medyczne, a także w zakresie administracji publicznej. Od lat zawodowo związana z Wodociągami Wałbrzych. Kocha to, co ją otacza. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę, zaraz potem jest siatkówka, ukochane jamniki długowłose i podróże po dalekim świecie, które pozwalają jej na odkrywanie piękna.

+48 664 944 737

Od młodości związany ze sportem, najpierw jako sportowiec, później działacz i zarządca obiektów sportowych oraz organizator wielu wydarzeń sportowych w Wałbrzychu. Jeden z inicjatorów i założycieli MKS Chełmiec Wałbrzych w 2007 roku. Członek Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej w latach 2012 – 2021. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz podyplomowo WSZiP w Wałbrzychu oraz Politechniki Wrocławskiej.

+48 609 480 038

Miłość do siatkówki wyniosła z czasów szkolnych, gdy grała w reprezentacji swojej szkoły, a jednocześnie była zawodniczką żeńskiej sekcji ówczesnego KS Chełmiec Wałbrzych. Z wykształcenia bibliotekoznawca oraz nauczyciel języka francuskiego. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Organizacja i zarządzanie – Menedżer w oświacie.

+48 662 051 865

NASZ TEAM

Nasz Klub zrzesza wokół siebie także współpracowników i sympatyków, którzy wspierają naszą działalność w wielu różnych aspektach administracyjnych i promocyjnych. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, napisz!

Marta Andrysiak

Social Media

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i studiów podyplomowych Zarządzanie w Oświacie. Nauczyciel dyplomowany z ponad 20-letnim stażem. Certyfikowany  Trener rozwoju kreatywności, Sensoplastyki (I i II st.) oraz Treningu Umiejętności Społecznych. Jej hobby to małe i duże podróże z synami, a także psychologia dziecka oraz pilates.

Młodzieżowy Klub Sportowy
Chełmiec Wałbrzych

ul. Wysockiego 11a
58-300 Wałbrzych

NIP 886 288 79 91

NAWIGACJA

Copyright Klub Chełmiec Wałbrzych © 2024. Design: LIME FOX Marzena Zagrodna