SENIORKI

SENIORKI - II LIGA KOBIET

Drużyna Seniorek – II liga siatkówki kobiet

TRENERZY

DOŚWIADCZENIE

Związany z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych od 2018 roku. Już rok później awansował z drużyną Seniorek do II Ligi Kobiet. Wcześniej trener żeńskiej drużyny siatkarskiej w klubie MKS Polonia Świdnica. Trener grup seniorskich i młodzieżowych siatkówki męskiej w klubie Chełmiec Wałbrzych.

OSIĄGNIĘCIA

Trener piłki siatkowej PZPS, zawodnik drużyny Chełmiec Wałbrzych. Do swoich osiągnięć może zaliczyć m.in. dwukrotne Mistrzostwo Polski juniorów w piłce siatkowej w roku 1989 i 1990, zdobycie Pucharu Polski z Chełmcem Wałbrzych w 1993 oraz złoty medal na Uniwersjadzie w 1991 roku. Z zawodu fizjoterapeuta – na co dzień pracuje w jednej z wałbrzyskich przychodni.

HOBBY

W wolnych chwilach spędza czas z dobrą książką, szczególnie z literaturą faktu.

MAREK OLCZYK

Trener drużyny Seniorek – II Ligi Kobiet

JAKUB STANISZCZAK

Trener przygotowania motorycznego

DOŚWIADCZENIE

Przygodę ze sportem rozpoczął jako siedmioletni zawodnik karate, która trwała 14 lat. Po tym czasie rozwijał się w kierunku treningów personalnych i treningów motorycznych dla sportowców. Ukończył szkolenia takie jak: ASCA - Strength and Conditioning, Weightlifting, Praktyczna Strona Treningu - S&C, BodyWork - Ekspert Ruchu, Body Conditioniong Center - przygotowanie motoryczne w siatkówce. Aktualnie rozwija się i kształci w kierunku technika masażysty.

OSIĄGNIĘCIA

Jako zawodnik karate kilkukrotnie zdobywał miejsca medalowe, w tym Mistrzostwo Polski i Wicemistrzostwo Europy. Zawodnik kadry Polski w 2008 roku.

HOBBY

Poza sportem pasjonuje się podróżami. Szczególną miłością darzy góry, uwielbia doświadczać życia i uczyć się nowych rzeczy. Jego aktualnym marzeniem jest nauka gry na perkusji.

SKŁAD 2023/24

ZAWODNICZKI II LIGA KOBIET

Młodzieżowy Klub Sportowy
Chełmiec Wałbrzych

ul. Wysockiego 11a
58-300 Wałbrzych

NIP 886 288 79 91

Copyright Klub Chełmiec Wałbrzych © 2024. Design: LIME FOX Marzena Zagrodna